Barion Pixel Skip to content

GCMOTO ADRESA

Lipový Rad 456,
929 01 Malé Dvorníky, Slovensko

Kontaktujte Nás

Máte otázku ?

Pôsobíme ako eshop, ale po dohode so zákazníkom je možnosť si prísť osobne náš tovar pozrieť a vyskúšať.

Snažíme sa čo najskôr odoslať váš tovar, tak aby ste ho dostali do 2-3 pracovných dní od objednania.

Našim zameraním je mládež a začínajúci jazdci, ale ak poznáte naše značky a chcete verziu pre dospelých, urobíme všetko pre to, aby sme vám tento produkt zaobstarali.

Máme k dispozícií hlavné náhradné diely, ktoré sa najviac opotrebúvaju na motorkách, ktoré predávame. Ak potrebujete nejaký špeciálny náhradný diel, vieme prezistiť dostupnosť od dodávateľa.

Áno, momentálne spolupracujeme so spoločnosťou Cetelem. Pre bližšie info nás prosím kontaktujte prostredníctvom našej mailovej adresy info@gcmoto.sk

Sme malá rodinná firma, ktorá je srdcom odhodlaná motokrosu a tomuto športu sa venuje už od roku 1994. V roku 2020 sme založili našu firmu so zameraním spojiť rodiny v tomto športe.

Náš cieľ: Naším cieľom je zvýšiť záujem detí o kategóriu minibike na miestnych podujatiach a tak vidieť ako tento šport u nás rastie a ako sa z malých jazdcov stávajú potencionálni šampióni.

Naša vízia: Chceme vidieť ako s nami naši zákazníci rastú, či už začínajú na najmenšom elektrickom odrážadle alebo RXF mini až po viac konkurencieschopnejšie motorky, keď príde ten čas.

Ak máte otázky týkajúce sa našich služieb alebo len potrebujete pomoc vo všeobecných otázkach , neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nášho kontaktného formulára alebo nám priamo zavolajte.
gcmoto