• Si juniorský motokrosový pretekár?
 • Si skvelý v písaní príspevkov a ich propagácii na sociálnych sieťach?
 • Si ochotný byť nám oddaný?
 • Pretekáš pravidelne?
 • Si pripravený na potenciálne zvýšenie sledovateľov po celom svete?

Ak je tvoja odpoveď ÁNO na všetky naše otázky, tak potom by sme mohli mať pre teba zaujímavý program podpory.

V roku 2022 máme niekoľko vzrušujúcich príležitostí pre talentovaných jednotlivcov, ktorý sú pripravený zachytiť fantastické momenty ó pretekania s našimi kvalitnými dielmi a oblečením!

Oprávňuje ma účasť v programe na rok 2022 aj na rok 2023? Žiaľ, nie automaticky. Počas roku 2022 budeme sledovať tvoje príspevky, interakciu, zapojenie a nákupy. Hoci niektorý z našich najlepších jednotlivcov sa automaticky prenesie do roku 2023, ale vo väčšine prípadov (ako všetky sponzorstvá) je program ročný a budeš musieť o program znova požiadať. Ak ti bude ponúknuté miesto, poznač si podmienky a kritériá.

Čo program zahŕňa? Masívne zľavy na TOP značky a potenciálne masívna propagácia pre teba ako mladého talentovaného jazdca. S naším programom získaš to, čo si doň vložil a tí, ktorý poskytnú najlepšie príspevky, prirodzene získajú väčšiu propagáciu

OBSAHUJE PROGRAM BEZPLATNÝ PRODUKT?

Jednoduchá odpoveď je NIE, pokiaľ nemáš viac ako 100 000 sledovateľov na sociálnych sieťach. Rozdeľujeme náš rozpočet a pomáhame čo najväčšiemu počtu ľudí. Ponúkame oveľa viac ako bezplatný produkt. Umožníme ti prístup k produktom za výrazne zľavnené ceny a pomôžeme ti zviditeľniť sa.

Ak budeš úspešný, medzi výhody patria zľavy a akcie!

Ako môžem podať žiadosť? Prečítajte si informácie o programe nižšie, skontrolujte, či spĺňate kritériá a kliknite na tlačidlo Použiť. Z prípade vysokého záujmu môžeme osloviť len tých, ktorí budú spĺňať podmienky. Výber môže trvať aj niekoľko dní.

Na čo sa zameriavame tento rok? Zameriavame sa na lojalitu, príspevky a skvelé sociálne médiá.

Ako nová spoločnosť už máme silnú sledovanosť na sociálnych médiách a hľadáme spoluprácu s pretekármi a talentovanými tvorcami príspevkov. Táto spolupráca prostredníctvom sociálnych medií by zvýšila návstevnosť a propagáciu na oboch stranách. Je absolútne zbytočné, aby sme poskytovali podporu, ak preskakujete medzi spoločnosťami. Ak vás budeme propagovať na sociálnych sieťach, uvidia vás tisícky ľudí, takže potrebujeme vašu oddanosť.

Tento rok bude náš program rozprestretý na území Slovenska, Českej republiky a Maďarska. Ak vaša žiadosť vynikne, zvážime ďalšie krajiny.

PODMIENKY/PRAVIDLÁ (ak súhlasíte s nasledujúcim a spĺňate kritériá programu, tešíme sa na vašu odpoveď):

Exkluzivita: Závodný program vyžaduje, aby ste boli exkluzívny v GCMOTO. Ak súťažíte v juniorskom motokrose alebo endure, bude sa od vás očakávať, že budete používať iba značky, ktoré ponúkame my. Očakávame, že každý, kto bude prijatý do programu, bude pravidelne prostredníctvom sociálnych medií verejňovať svoje príspevky a fotografie. Ak dostaneme objednávku od inej osoby pomocou vášho zľavového kódu, budete jednoducho vyradený z programu a vaše miesto pripadne niekomu inému. Ak uvidíme príspevky, na ktorých jazdíte v inej
značkovej výstroji, budete z programe vyradený (platí len pre košeľu a nohavice, je možné nosiť iné značkové topánky a prilby).

Príspevky (fotky/videá/): Tento rok od vás budeme očakávať aspoň dva príspevky mesačne. Príspevok musí byť kvalitný a dostatočne dobrý, aby sme ho mohli zverejniť na sociálnych sieťach a na našej webovej stránke

Sociálne médiá: Vaša prítomnosť na sociálnych sieťach bude aktívna. Náš program má minimálny počet príspevkov a sledovateľov potrebných na prihlásenie.

Príspevky a príbehy na sociálnych sieťach: Tento obsah musí byť vhodný, dobre premyslený a uverejňovaný mesačne. Ocenili by sme aj to, keby ste lajkovali a zdieľali GCMOTO, keď uvidíte naše príspevky.

NÁHRADNÉ DIELY/ OBLEČENIE:

Ak vás príjmeme do programu, boli by sme (v rozumnej miere) radi, keby ste mali prehľad o našich NAJNOVŠÍCH produktoch (vlastníte aspoň jednu kompletnú súpravu košele a nohavíc z tohtoročnej kolekcie). Na oplátku budeme propagovať vaše najlepšie fotografie našim stále rastúcim sledovateľom.

Vývoj produktu / spätná väzba: Budeme potrebovať vašu pomoc, aby sme mohli naše produkty neustále zlepšovať. Na podpore budete mať pravdepodobne najskôr prístup k novým produktom, takže vaša spätná väzba o kvalite a akýchkoľvek problémoch je absolútne nevyhnutná pre naše produkty, ktoré predávame. Pretekári, ktorí pravidelne dávajú spätnú väzbu, sú cennejší a prirodzene sa otvárajú lepším výhodám. Ako tím spolu rastieme a zlepšujeme sa.

Program sa spolieha na to, že vaše sociálne médiá sú aktívne. Pretekanie je dôležité, ale ak sa nemôžete propagovať, bude pre nás veľmi ťažké propagovať vás. Súťažiť však budete pravidelne.

OBMEDZENÉ MIESTA: Máme obmedzený počet miest, preto sú naše požiadavky veľmi prísne. Budete mať iba 1 možnosť prihlásiť sa.

Výhody zahŕňajú:

 • 10% ZĽAVA na náhradné diely a pretekárske oblečenie ONEAL.
 • Doprava ZDARMA na všetky produkty.
 • Týždenná propagácia na našich sociálnych sieťach (vrátane zápisov Racer Bio)

Základné kritériá:

 • 350+ Instagram/Facebook sledovateľov
 • 30+ vysokokvalitných pretekárskych fotografií
 • Pravidelné príspevky na sociálnej sieti aspoň raz týždenne.

*Každý vybraný jazdec dostane na predný blatník grafickú súpravu, ktorú bude potrebné dať na vášu pretekársku motorku (po zadaní prvej objednávky)

Naše aktuálne značky:

 • ONEAL
 • BUD RACING
 • TALON
 • VHM
 • GET
 • EHR RACING
 • RR
 • HGS
 • JUDD RACING