Skip to content

IPONE

Počas 30 rokov si IPONE vybudoval svoju reputáciu v súťažných prostrediach mimo cesty a dostatočne preukázal svoju odbornosť pri pomáhaní najlepším jazdcom a pri rally ako napríklad Dakar. Dnes je úplne prirodzené, že značka IPONE by sa mala spájať s jedným z najlepších oficiálnych tímov v MX2.

IPONE, popredná značka svojho druhu, navrhuje a vyrába kompletný rad mazív pre dvojkolesové a rekreačné vozidlá, vrátane motorov Full Power Katana a Samouraï Racing. Spoločnosť IPONE vyvinula rad produktov špeciálne navrhnutých na starostlivosť a údržbu motoriek, skútrov, štvorkoliek, vodných skútrov a snežných skútrov.

Inovatívne vzorce spoločnosti IPONE idú nad rámec požiadaviek existujúcich noriem a zaručujú používateľom výnimočný výkon vozidla. Technológia IPONE transformuje zážitok z jazdy s inovatívnym systémom Speed ​​& Easy Shift, ktorý je k dispozícii v rade Sports. Výsledkom výskumu najextrémnejších a najpokročilejších konkurenčných podmienok sú produkty IPONE, ktoré so sebou prinášajú ľahký prístup k odborným znalostiam ikonickej značky.

IPONE je francúzska značka vytvorená v roku 1985 medzi Aix-en-Provence a Marseille. Dnes sú jej produkty dostupné u 1 500 špecializovaných maloobchodných predajcov vo Francúzsku a vo viac ako 40 krajinách na 5 kontinentoch: Európa, Afrika, Ázia, Južná Amerika, rovnako ako Kanada a Austrália.