Skip to content

2022 Apollo RXF Junior SANO 110

V našej ponuke taktiež nájdete mini crossové motorky od francúzskeho výrobcu Apollo, vyvinuté v spolupráci so skúsenými jazdcami Motocross, Enduro a Supermotard.

Jedná sa o model Mini Cross Apollo RXF Junior SANO 110cc 2022 s 12 a 14 palcovými oceľovými ráfikmi. Táto verzia je špičkovým modelom značky v tomto rade a je výsledkom 7 ročného vývoja. Použité materiály a komponenty sú najvyššej kvality.

Je poháňaný štvortaktným motorom 110 cm3 YX s hliníkovým valcom a je vybavený 19 mm karburátorom Mikuni, elektronickým zapaľovaním a veľmi ľahko použiteľnou 4-stupňovou prevodovkou. Motor je veľmi silný a môže dosiahnuť až 75 km/h.

Model bol vyvinutý pre mladých ľudí, ktorí sa zaujímajú o offroad a motokros. Podvozok je o 25 ° otvorenejší, čo je o 2 ° viac ako verzia RFZ. To poskytuje lepšiu stabilitu pri zachovaní ovládateľnosti. Zadná časť rámu je namiesto okrúhlych trubiek vybavená štvorcovými rúrkami, ktoré poskytujú väčšiu tuhosť a tým aj stabilitu.

Prevrátená vidlica V-ONE je dlhá 630 mm, hliníková trojitá svorka má priemer 48/51 mm. Vzadu je 275 mm tlmič V-ONE od Volt. Oceľová kyvná vidlica je namontovaná na vysoko kvalitnej klietke ihiel, predné a zadné brzdové kotúče sú najvyššej kvality.

Model je vybavený riadidlami Fatbar RFZ s priemerom 28,6 mm. To znamená, že nebudú žiadne problémy s vysokými skokmi a divokými jazdami v teréne.

Ergonómia riadidiel, držadiel a sedadla umožňuje ľahké a bezpečné uchopenie, čo je obzvlášť dôležité pre deti a mládež.

A pitbike tiež vyzerá úžasne, vysokokvalitné plasty v odvážnych farbách dotvárajú športový offroadový vzhľad.

Vlastnosti:

Moderný podvozok

Elektrický štartér

Silný, spoľahlivý motor

Vysokokvalitné odpruženie

Zámok zadného ráfika

Výška sedadla 695 mm

Hmotnosť 75 kg